Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 6 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 20 dni
castorama
Castoramado końca 18 dni
e.leclerc
E.Leclercdo końca 3 dni
agata
Agata do końca 11 dni
lidl
LidlOstatni dzień promocji!
kaufland
KauflandOstatni dzień promocji!
black red white
Black Red Whitedo końca 14 dni
tesco centra handlowe
Tesco Centra HandloweOstatni dzień promocji!
intermarche super
Intermarche Superdo końca 5 dni
e.leclerc
E.Leclercdo końca 11 dni
maxi zoo
Maxi ZOOdo końca 6 dni
norauto
Norautodo końca 11 dni
mohito
Mohitodo końca 18 dni
Nav
Reklama
Reklama

Tesco - gazetki promocyjne Teresin-Gaj(mazowieckie pow. sochaczewski)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Tesco
Sklepy sieci Tesco w innych miastach
Reklama
Opinie o sieci Tesco
  • ...
  • 08/02/2017
Chodziło o placówkę handlową TESCO w Nowej Rudzie -Słupcu
  • ...
  • 08/02/2017
Witam. Od momentu reorganizacji tej placówki handlowej wiele zmieniło się na minus ! Widać to z pewnością po utargach, na których sieć straciła wiele. Skrócone godziny pracy stoiska mięsnego ,obcej spółce wydzierźawionego przez co my klienci nie możemy robić zakupów takich do jakich przywykliśmy. A do tego nie gromadzimy na kartach CLUBKARD cennych punktów , gdzie wydatki były znaczne . Ciekaw jestem komu na tym zależało ? Chyba nikt w tym przypadku nie kierował się dobrem klienta. Moja ocena tej placówki handlowej jest jednoznacznie NEGATYWNA !!!
  • ...
  • 21/11/2016
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED STOISKIEM MIĘSNYM W TESCO W WOLI GMINA MIEDŹNA DO ŚWIEŻEJ WĘDLINY DORZUCAJĄ STARĄ, JA DZIŚ ROBIŁAM ZAKUPY NA TYM STANOWISKU I PRZY ZAKUPIE BOCZKU FASZEROWANEGO POŁOWA BYŁA ŚWIEŻA A POŁOWA STARA I ODPADY OCZYWIŚCIE WRÓCIŁAM TAM Z REKLAMACJĄ OCZYWIŚCIE MUSIELI MI TO WYMIENIĆ BO NIE BYŁO INNEJ MOŻLIWOŚCI PRZEPROSIŁA MNIE EKSPEDIENTKA ALE NIE TA KTÓRA MI TO KROIŁA , TA KTÓRA MI TO KROIŁA PATRZYŁA NA MNIE SPOD BYKA JAKBY MIAŁA ŻAL DO MNIE ŻE SIĘ SKARŻĘ. MYŚLĄ ŻE LUDZI MOGĄ TRAKTOWAĆ JAK ŚMIECI!!!
  • ...
  • 06/10/2016
Tesco Oława żenada i patologia ceny pod nie tymi towarami których dotyczą lub brak ceny na dany towar a jeśli znajdziesz cenę to na paragonie jest inna nie polecam omijajcie Tesco Oława z daleka jeśli robisz szybkie zakupy i nie masz czasu na bieganie do skanera można się naciąć
  • ...
  • 02/10/2016
Kupiłem mięso w Tesco na Chełmie w Gdańsku.otworzylem w domu a tu dziw nad dziwy i kurczak przemówił , przemetkowali mnie ludzie tak smierdzialo że wyskoczyć przez okno chciałem. Zadzwoniłam do menageraa on na to w sposób chamski . Po co ten tel do mnie . Zgroza chamstwo i rosnące obrzydzenie.
Reklama
Reklama